Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★

  • 65

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Low Country: The Murdaugh Dynasty

    ★★★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Samaritan

    ★★

  • Clerks III

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Beast

    ★★½

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Lightyear

    ★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★