• Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Christina P: Mom Genes

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★

  • No Exit

    ★★

  • The Batman

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Fistful of Vengeance

  • Kimi

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Hawkeye

    ★★★★

  • One Shot

    ★★★★

  • Hell Hath No Fury

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Antlers

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★★★

  • No Time to Die

  • Squid Game

    ★★

  • Sam Morril: Full Capacity

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Copshop

    ★★★★

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Too Soon: Comedy After 9/11

    ★★★

  • Malignant

  • The Protégé

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Titane

    ★★

  • Movie Hoarders: From VHS to DVD and Beyond!

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

  • Till Death

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Seance

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★