Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • Strays

  • Heart of Stone

    ★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Greatest Days

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Big George Foreman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Ghosted

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★½

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Bank of Dave

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Tim Minchin: Back

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★