Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Belle

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • I Need a Ride

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Thoughts

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★½

  • Long Toast

  • Concrete Jungle

  • OPAL

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★

  • The Box Assassin

    ★★★★

  • Great Pretender

  • Hannibal Buress: Miami Nights

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Out

  • My Crazy Pole Vaulting Family

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Time Bomb

    ★★★★

  • BNA

  • Smiling Friends

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Suki

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • The Monsters

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Disconnect To Connect

    ★★★★