Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Waitress: The Musical

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The People We Hate at the Wedding

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Smile

    ★½

  • Heathers: The Musical

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • J'irai au bout de mes rêves

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Driving Madeleine

    ★★★½

  • Nope

    ★★

  • Freestyle

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

  • Diary of a Fleeting Affair

    ★★★★

  • The Night of the 12th

    ★★★

  • Senior Year

  • The Takedown

    ★★

  • Crush

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Bubble

    ★★

  • The House

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Sing 2

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Stuck Together

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • My Best Friend Anne Frank

    ★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Full Time

    ★★★★

  • The Stronghold

    ★★

  • Barbie: Big City, Big Dreams

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Vivo

    ★★½

  • Old

    ½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Annette

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Riverdance: The Animated Adventure

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • Honest Thief

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Dating Amber

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Cuties

    ½

  • Bad Boys for Life

    ½