Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Princess

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★