Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Ganymede

  • Priscilla

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Aggro Dr1ft

    ★★★★★

  • Zinzindurrunkarratz

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Telemarketers

  • Missing in the Midwest

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Eureka

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Four Unloved Women, Adrift on a Purposeless Sea, Experience the Ecstasy of Dissection

  • Bottoms

    ★★★★

  • Frybread Face and Me

    ★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Joan Baez: I Am a Noise

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★½

  • The Elephant 6 Recording Co.

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Remote

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Rest Stop

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Don't Look I'm Drowning

  • Hustle

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Godland

    ★★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • EO

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Time Cop: Justice Has A New Name