Brayden Read has logged 14 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Kwaidan

Kwaidan

1964
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Crazy World

Crazy World

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Gummo

Gummo

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
13 Assassins

13 Assassins

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Onibaba

Onibaba

1964
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Sugar Hill

Sugar Hill

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Troll Hunter

Troll Hunter

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Tickle King

The Tickle King

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Tickled

Tickled

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The 36th Chamber of Shaolin

The 36th Chamber of Shaolin

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Trash Humpers

Trash Humpers

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Shocking Dark

Shocking Dark

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Throne of Blood

Throne of Blood

1957
×
★★★
Read the review Edit this entry