• Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

  • The Whole Truth

  • South Park: Post COVID

    ★★★★½

  • A House on the Bayou

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★★½

  • Death Valley

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Horror Noire

    ★★

  • Haunted Trail

  • Hypnotic

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★★★

  • 13 Fanboy

    ★★

  • Night Teeth

    ★★★½

  • Dwellers

    ★½

  • Antlers

    ★★★½

  • The Spore

    ★★

  • Demigod

    ★★★

  • Night at the Eagle Inn

    ★★★½

  • Bingo Hell

    ★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Martyrs Lane

    ★★★

  • Don't Say Its Name

    ★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • Masquerade

    ★½

  • The Trip

    ★★★★

  • Demonic

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The Advent Calendar

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Deep House

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Untitled Horror Movie

    ½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★

  • The Djinn

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Red Snow

    ★★★½

  • The Power

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Unholy

    ★★

  • Horror in the High Desert

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Spine of Night

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Gaia

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★

  • Stay Out of the Attic

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★½

  • The Dead of Night

    ★★

  • Son

    ★★★

  • Shook

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Coming Home in the Dark

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★½