• Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • The Wasteland

    ★★

  • Mother/Android

    ★★½

  • The Grand Tour Presents: Carnage A Trois

    ★★★★

  • Shatner in Space

    ★★★

  • Rumble

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Last Looks

    ★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Black Friday

    ★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • Most Dangerous Game

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • The Manor

    ★★½

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Nightbooks

    ★★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • The Middle Man

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Encounter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Motherly

    ★★

  • Queenpins

    ★★★

  • The Protégé

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Playing God

    ★★½

  • Beckett

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

  • The Trip

    ★★★½

  • The Last Mercenary

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Jolt

    ★★½