Sort by
  • Superpowered: The DC Story

    ★★★★★

  • Hidden Strike

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★½

  • You People

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Troll

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Blade of the 47 Ronin

    ★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Monster High: The Movie

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★★

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Meet Cute

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Drifting Home

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Purple Hearts

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • They/Them

    ★½

  • Honor Society

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½