Sort by
  • Family Switch

    ★★½

  • Silent Night

    ★★

  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★★★½

  • Candy Cane Lane

    ★★★½

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Genie

    ★★★

  • Dashing Through the Snow

    ★★½

  • Leo

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • Journey to Bethlehem

    ★★★½

  • Wish

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Under the Boardwalk

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Freelance

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Marsh King's Daughter

    ★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • A Million Miles Away

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★

  • NYAD

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Rustin

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Retribution

  • Ahsoka

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie

    ★★★★

  • Strays

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Heart of Stone

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

  • The Monkey King

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • World's Best

    ★★★½

  • MAMAMOO: My Con the Movie

  • Secret Invasion

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carlos

  • Carl's Date

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½