Sort by
  • No One Gets Out Alive

  • No Time to Die

  • Midnight Mass

  • Squid Game

  • Cry Macho

  • The Guilty

  • Malignant

  • Candyman

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

  • Old

  • Black Widow

  • Luca

  • Ouija: Deadly Reunion

  • Amor bandido

  • Bad Christmas

  • What Will Summer Bring

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • Malcolm & Marie

  • In the Country of Last Things

  • The Siamese Bond

  • Carmel: Who Killed Maria Marta?

  • Freaky

  • El último escalón

  • On the Rocks

  • I Care a Lot

  • The Last Matinee

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Relic

  • Midsommar

  • It’s Better Not to Think About Anything

    ★★★★★

  • Bacurau

  • Shakti

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Zama

  • The Martian

    ★★★½

  • Interstellar

    ½

  • Two Shots Fired

  • Skyfall

  • Ostende

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

  • Inception

    ½

  • Up

    ★★★★

  • Entrenamiento elemental para actores

  • Coraline

  • Departures

  • Copacabana

  • Æon Flux

  • Pride & Prejudice

  • Caché

  • The Magic Gloves

    ★★★★★

  • Mulholland Drive

  • Silvia Prieto

    ★★★★

  • Rushmore

  • Jurassic Park

    ★★★★★

  • Rapado

    ★★★½

  • Women on the Verge of a Nervous Breakdown

  • Doli Goes Home

  • Annie Hall

  • Carrie

  • Targets

  • Point Blank

  • La soldadera

  • Persona

  • Pajarito Gómez

  • Chronicle of a Boy Alone

  • Fail Safe

  • Band of Outsiders

  • 8½