Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • V/H/S/85

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Girl Blunt

  • God Turn Me Into A Flower

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • boygenius: the film

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Making of The Last of Us

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★