Sort by

Troy has logged 15 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
They Wait

They Wait

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Cube Zero

Cube Zero

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Cosmic Sin

Cosmic Sin

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Ice Road

The Ice Road

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Till Death

Till Death

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry