Troy has logged 20 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Secretary

Secretary

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Last Days of American Crime

The Last Days of American Crime

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Stowaway

Stowaway

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Cherry

Cherry

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Reckoning

The Reckoning

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Life in a Year

Life in a Year

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Session 9

Session 9

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
District 13: Ultimatum

District 13: Ultimatum

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
District B13

District B13

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Concrete Cowboy

Concrete Cowboy

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Future World

Future World

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry