Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Last Cruise

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★½

  • David Blaine: Ascension

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • High Life

    ★★★★★

  • Free Solo

    ★★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ½

  • Jigsaw

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Split

    ★★★★½

  • Free Fire

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • War Dogs

    ★★★★

  • Now You See Me 2

    ★★★

  • Swiss Army Man

    ★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ½

  • The Martian

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Cobain: Montage of Heck

    ★★★★

  • Ex Machina

    ★★★★½

  • John Wick

    ★★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★★

  • Unfriended

    ★★

  • Creep

    ★½

  • The Den

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Horns

    ★★★½