Sort by
  • Paint

  • Scream VI

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★★★★

  • 80 for Brady

  • This Place Rules

  • Genevieve Callahan and the Tossing Dead

  • Samson McGillicuddy and the Maze that Makes You Crazy

  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Werewolf by Night

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

  • TÁR

  • White Noise

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Nope

    ★★★★★

  • Chet Larson Coda

  • Thor: Love and Thunder

  • Ms. Marvel

  • Hustle

  • Elvis

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

  • Magic Spot

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Moon Knight

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

  • Charlie Rackett and the Evil Sorcerer Killer

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

  • The King's Man

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

  • Hawkeye

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Clifford the Big Red Dog

  • Eternals

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

  • The Many Saints of Newark

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • The Last Duel

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

  • Metal Detector Maniac

    ★★★★★

  • Dune

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Stewie Loves Lois

  • Candyman

  • Chet Larson

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise