Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Crater

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Présages

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • The Trident

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Jackals & Fireflies

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Stutz

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Walk Up

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Sisu

    ★★½

  • No Bears

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Bros

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★

  • High Noon on the Waterfront

  • Pearl

    ★★★★

  • Good Night Oppy

    ★★★

  • Letter to My Mother for My Son

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Athena

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • The Maiden

    ★★★★