Sort by
  • Perfect Blue

    ★★★★

  • Memories of Murder

    ★★★★

  • Only Lovers Left Alive

    ★★★½

  • Memories

    ★★★½

  • Reds

    ★★★★

  • Crimson Peak

    ★★★

  • Chizuko's Younger Sister

    ★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★½

  • Happy Hour

    ★★★★★

  • Canal Zone

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★½

  • Cowboy Bebop: The Movie

    ★★★★½

  • Memoria

    ★★★★★

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Model

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★½

  • The Lighthouse

    ★★½