Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Grandmother

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Old

  • Belle

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Downfalls High

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • After We Collided

    ★½

  • My Brother Jordan

    ★★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • 365 Days

    ½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Black Bear

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Let It Snow

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Synchronic

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Waves

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★