• Miss Americana

    ★★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • The Lizzie Bennet Diaries

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★

  • American Hustle

    ★★½

  • Pocahontas

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Back-Up Plan

    ★★

  • Second Act

    ★★★

  • The DUFF

    ★★★½

  • Natalie - Endstation Babystrich

    ★★½

  • Tatort: Videobeweis

    ★★

  • The Perfect Secret

  • Titanic

    ★★★★★

  • The Big Country

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • Love Actually

    ★★½