Evan has logged 11 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Slumdog Millionaire

Slumdog Millionaire

2008
×
★★★★
Edit this entry  
23
For a Few Dollars More

For a Few Dollars More

1965
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Half Nelson

Half Nelson

2006
×
★★★★
Edit this entry  
18
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Edit this entry  
16
A Fistful of Dollars

A Fistful of Dollars

1964
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dallas Buyers Club

Dallas Buyers Club

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
12 Years a Slave

12 Years a Slave

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Logan

Logan

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
City of God

City of God

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Still Alice

Still Alice

2014
×
★★★★
Edit this entry