Sort by
  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Seventeen: Power of Love

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Furie

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Love, Simon

  • The Greatest Showman

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • It

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Power Rangers

    ★★★½

  • Life

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Split

    ★★★

  • The Edge of Seventeen

  • La La Land

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Now You See Me 2

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Pee-wee's Big Holiday

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Zootopia

  • Deadpool

    ★★★

  • Ip Man 3

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Victor Frankenstein

    ★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Crimson Peak

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Jurassic World

  • Mad Max: Fury Road

  • Avengers: Age of Ultron

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • Love, Rosie

  • The Giver

  • Guardians of the Galaxy

  • 22 Jump Street

  • Pride

    ★★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

  • The Amazing Spider-Man 2

  • Divergent

  • Captain America: The Winter Soldier

  • Noah

  • Frozen

  • The Hunger Games: Catching Fire

  • The Mortal Instruments: City of Bones

  • Despicable Me 2

  • Monsters University

  • Now You See Me

    ★★★★½

  • Iron Man 3

  • Warm Bodies

  • Skyfall

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

  • The Avengers

  • The Hunger Games

  • The Adventures of Tintin

  • Johnny English Reborn

  • The Three Musketeers

  • X-Men: First Class

    ★★★★

  • I Am Number Four

  • The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader