Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Polite Society

    ★★½

  • AUM: The Cult At The End Of The World

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★½

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • 13 Minutes of Horror: Sci-Fi Horror

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Showing Up

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Tori and Lokita

    ★★★½

  • Ice Merchants

  • Joyland

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • R.M.N.

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Enys Men

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • The Outwaters

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Navalny

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • All That Breathes

    ★★½