Trevor has logged 12 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
On Her Majesty's Secret Service

On Her Majesty's Secret Service

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Death Wish

Death Wish

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
You Only Live Twice

You Only Live Twice

1967
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Easy A

Easy A

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Total Recall

Total Recall

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Thunderball

Thunderball

1965
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Sabrina

Sabrina

1954
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lethal Weapon

Lethal Weapon

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry