Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

  • The Creator

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Big Shark

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Flora and Son

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★★½

  • The Blackening

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Dreamin' Wild

    ★★★½

  • The Son

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½