• Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Good on Paper

    ★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • Awake

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Halston

    ★★½

  • Amidst the Chaos – Live (Again) from the Hollywood Bowl

    ★★★★

  • 22 vs. Earth

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • Romance on the Menu

    ★★½

  • Dolly Parton: A MusiCares Tribute

    ★★½

  • A Week Away

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Happily

    ★★★½

  • Deadly Illusions

    ½

  • Yes Day

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Us Again

  • TINA

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Bliss

    ½

  • Fake Famous

    ★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★½

  • Wish Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★★

  • Music

    ★★

  • Locked Down

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Christmas Setup

    ★★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

  • Wild Mountain Thyme

    ★½

  • A Sunburnt Christmas

    ★★★

  • Songbird

    ★★½

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★★

  • The Prom

    ★★★

  • The Stand In

    ★★★

  • If I Only Had Christmas

    ★★★

  • Black Beauty

    ★★½

  • Superintelligence

    ★★★

  • Shawn Mendes: Live in Concert

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Dead Reckoning

    ½

  • Chick Fight

    ★★½

  • On the 12th Date of Christmas

    ★★★

  • Holly & Ivy

    ★★★★

  • One Royal Holiday

    ★★

  • Horizon Line

    ★★½

  • Smiley Face Killers

    ★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★★

  • Holidate

    ★★

  • All My Life

    ★★★

  • Friendsgiving

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Earwig and the Witch

    ★½

  • Pixie

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★★