• Dune

    ★★★½

  • Trick 'r Treat

    ★★

  • It

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Over the Garden Wall

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★½

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★★

  • Spectre

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★★

  • The Ritual

    ★★½

  • What's Up, Doc?

    ★★★★

  • The Hudsucker Proxy

    ★★★★½

  • It's a Wonderful Life

    ★★★★½

  • Sanjuro

    ★★★

  • Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

    ★★★★½