Sort by

travis has logged 13 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
04
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Orphanage

The Orphanage

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry