Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★

  • Mama Susan's Friends

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Here Comes the Groom

    ★★½

  • You’re Killing Me

    ★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Malum

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★

  • Clock

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★½

  • Ten Little Mistresses

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Deleter

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • About Us But Not About Us

    ★★★★

  • An Inconvenient Love

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 4

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Terror Train

    ★★

  • Influencer

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Watcher

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Grimcutty

    ★★

  • Old People

    ★★½

  • The Visitor

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • Two and One

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Nocebo

    ★★★

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★