Sort by
  • Tinsman Road

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★½

  • My Animal

    ★★★

  • A Little Prayer

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Sorcery

    ★★½

  • Divinity

    ★★★½

  • Cat Person

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★★½

  • Fancy Dance

    ★★★★

  • The Disappearance of Shere Hite

    ★★★★½

  • Mamacruz

    ★★★★½

  • Fairyland

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★★½

  • In My Mother's Skin

    ★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Cassandro

    ★★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Terror Train

    ★★★

  • Significant Other

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ½

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Mad Heidi

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • They/Them

    ★★★

  • Glorious

    ★★★

  • The Harbinger

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Gatlopp: Hell of a Game

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½