Sort by

Tom has logged 21 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Tremors

Tremors

1990
×
★★★★
Edit this entry  
27
Sorcerer

Sorcerer

1977
×
★★★★
Edit this entry  
25
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
Meet the Fockers

Meet the Fockers

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
21
I See You

I See You

2019
×
★½
Edit this entry  
20
Meet the Parents

Meet the Parents

2000
×
★★½
Edit this entry  
18
Broken Arrow

Broken Arrow

1996
×
★★★★
Edit this entry  
18
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★½
Edit this entry  
16
Air Force One

Air Force One

1997
×
★★★½
Edit this entry  
13
Goodbye Christopher Robin

Goodbye Christopher Robin

2017
×
★★★★
Edit this entry  
13
Bloodshot

Bloodshot

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
VFW

VFW

2019
×
★★
Edit this entry  
05
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Edit this entry  
04
Annabelle

Annabelle

2014
×
★★
Edit this entry  
03
The Addams Family

The Addams Family

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Two Mules for Sister Sara

Two Mules for Sister Sara

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Wild at Heart

Wild at Heart

1990
×
★★★½
Edit this entry