• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • The Unholy

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • The Dead of Night

    ★★

  • Dreamcatcher

    ★★

  • Moxie

    ★★★

  • TINA

    ★★★

  • Phobias

    ★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • Boss Level

    ★★

  • Shook

    ★★

  • Behind Her Eyes

    ★★★★

  • Digging to Death

    ★★

  • Death Trip

    ★★

  • School's Out Forever

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Fear of Rain

    ★★★

  • Long Story Short

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★★

  • Sensation

    ★★½

  • The Legend of Fall Creek

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Expected

    ★★★

  • Palmer

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Caged

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • Salt-N-Pepa

    ★★★★

  • Crazy 2 Crazy

    ★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • The Marksman

    ★★★

  • The Dig

    ★★

  • Music

    ★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Heart of the Home

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★

  • Tiger

    ★★★½

  • Two Ways Home

    ★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Army of One

    ★★

  • We Still Say Grace

    ★★★

  • The Dry

    ★★★½

  • Songbird

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Sweet River

    ★★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • Half Brothers

    ★★

  • What Lies Below

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Stand In

    ★★★

  • Girl Lost: A Hollywood Story

    ★★★

  • The Call

    ★★½

  • Life in a Year

    ★★★

  • Superintelligence

    ★★★

  • The Man in the Woods

    ★★★

  • Jiu Jitsu

    ★★½