Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Good Mother

    ★★★

  • Where the Devil Roams

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Wham!

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Malum

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • In My Mother's Skin

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • The Outside

    ★★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Blood Relatives

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★★

  • Close

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Moloch

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½