Sort by
  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Telemarketers

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Randall Scandal: Love, Loathing, and Vanderpump

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • History of the World, Part II

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Alan Partridge - Stratagem

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Madoff: The Monster of Wall Street

    ★★★★

  • Paul T. Goldman

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Stutz

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★