Sort by

1313: Tony has logged 26 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Machinist

The Machinist

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Dusty II: Rusty's Revenge

Dusty II: Rusty's Revenge

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
House on the Edge of the Park

House on the Edge of the Park

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Camp Blood

Camp Blood

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Demonic

Demonic

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Dusty

Dusty

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Don't Knock Twice

Don't Knock Twice

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Last Broadcast

The Last Broadcast

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Platform

The Platform

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Banana Splits Movie

The Banana Splits Movie

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ma

Ma

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Forest

The Forest

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ringu

Ringu

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Secret Window

Secret Window

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Magic Magic

Magic Magic

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Ranger

The Ranger

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Hallow

The Hallow

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dream Home

Dream Home

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Pact II

The Pact II

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Camp Blood 8: Revelations

Camp Blood 8: Revelations

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Basket Case 3: The Progeny

Basket Case 3: The Progeny

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Basket Case 2

Basket Case 2

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Would You Rather

Would You Rather

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry