Sort by
  • Strays

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Please Respond

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • In The Glory Of His Name: The Making of Sect

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Disenchanted

  • Stutz

  • Spirited

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • SECT

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

  • Katt Williams: World War III

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½