tonistarrrk has logged 27 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dirty Dancing

Dirty Dancing

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Go Figure

Go Figure

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Halloweentown

Halloweentown

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Gnomeo & Juliet

Gnomeo & Juliet

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Cars

Cars

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Transformers

Transformers

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
How to Be Single

How to Be Single

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Maid in Manhattan

Maid in Manhattan

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
How to Lose a Guy in 10 Days

How to Lose a Guy in 10 Days

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Uptown Girls

Uptown Girls

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Point Break

Point Break

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Notebook

The Notebook

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Rush Hour 2

Rush Hour 2

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Rush Hour

Rush Hour

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Big Hero 6

Big Hero 6

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Meet the Robinsons

Meet the Robinsons

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Brother Bear

Brother Bear

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Time Traveler's Wife

The Time Traveler's Wife

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry