Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Purple Hearts

    ½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Valet

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • The Turning

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

  • Ad Astra

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Ma

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • The Perfect Date

  • Shazam!

    ★★★½

  • Dumbo

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★½