Sort by

Tom has logged 10 entries for films during May 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
War Machine

War Machine

2017
×
★★½
Edit this entry  
25
Everything, Everything

Everything, Everything

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Baywatch

Baywatch

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

2017
×
★★
Edit this entry  
20
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Wall

The Wall

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Snatched

Snatched

2017
×
★★
Edit this entry  
04
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry