Sort by

Tom has logged 19 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Sand Castle

Sand Castle

2017
×
★★½
Edit this entry  
29
Small Crimes

Small Crimes

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Lost City of Z

The Lost City of Z

2016
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Circle

The Circle

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Promise

The Promise

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Unforgettable

Unforgettable

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
Read the review Edit this entry  
17
Sandy Wexler

Sandy Wexler

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Aftermath

Aftermath

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Void

The Void

2016
×
★★★
Edit this entry  
07
Going in Style

Going in Style

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Devil's Candy

The Devil's Candy

2015
×
★★½
Edit this entry  
06
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Take the 10

Take the 10

2017
×
Edit this entry  
03
The Discovery

The Discovery

2017
×
★★½
Edit this entry