Sort by
  • Orion and the Dark

    ★★★★

  • American Nightmare

    ★★★½

  • Stavros Halkias: Fat Rascal

  • The Melodic Blue: Baby Keem

  • Scott Pilgrim Takes Off

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Joe Pera: Slow & Steady

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • Curse of the Weredeer

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Mission

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • Fingernails

    ★★★½

  • Strays

    ★★★

  • Til Death Do Us Part

    ½

  • Cobweb

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Devils

    ★★★

  • Hideo Kojima: Connecting Worlds

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Cypher

  • Bad Things

    ★★★

  • One Night with Adela

    ★★½

  • Somewhere Quiet

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★★½

  • Inside the Yellow Cocoon Shell

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Settlers

    ★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Vincent Must Die

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Sweet East

    ★★½

  • Monster

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

  • Hypnotic

    ★★

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★