Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

2023
×
Edit this entry  
01
Fingernails

Fingernails

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Reality

Reality

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
May December

May December

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Saltburn

Saltburn

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Theater Camp

Theater Camp

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Thanksgiving

Thanksgiving

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Dream Scenario

Dream Scenario

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Killer

The Killer

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Marvels

The Marvels

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Royal Hotel

The Royal Hotel

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
How to Have Sex

How to Have Sex

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Cat Person

Cat Person

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Totally Killer

Totally Killer

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Foe

Foe

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Exorcist: Believer

The Exorcist: Believer

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Sumotherhood

Sumotherhood

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Great Escaper

The Great Escaper

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Old Oak

The Old Oak

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Saw X

Saw X

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pet Sematary: Bloodlines

Pet Sematary: Bloodlines

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Creator

The Creator

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Lesson

The Lesson

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Dumb Money

Dumb Money

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Nun II

The Nun II

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Expend4bles

Expend4bles

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Extraction 2

Extraction 2

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Haunting in Venice

A Haunting in Venice

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
They Cloned Tyrone

They Cloned Tyrone

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Scrapper

Scrapper

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Rye Lane

Rye Lane

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Cobweb

Cobweb

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Equalizer 3

The Equalizer 3

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
The Blackening

The Blackening

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith

Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones

Star Wars: Episode II – Attack of the Clones

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace

Star Wars: Episode I – The Phantom Menace

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Blue Beetle

Blue Beetle

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Strays

Strays

2023
×
Read the review Edit this entry  
17
Gran Turismo

Gran Turismo

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Haunted Mansion

Haunted Mansion

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Meg 2: The Trench

Meg 2: The Trench

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Towering Inferno

The Towering Inferno

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Day After Tomorrow

The Day After Tomorrow

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Meg

The Meg

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry