Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★½

  • Strays

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Unwelcome

    ★★★½

  • She Is Love

    ★★

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½