Sort by
  • Octopus Skin

  • Blonde

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Through My Window

    ½

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Where Is Marta?

  • Encanto

    ★★★★

  • The Grandmother

    ★★

  • Who’s Stopping Us

    ★★½

  • The Good Boss

    ★★★½

  • Happening

    ★★

  • Out of Sync

    ½

  • Official Competition

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Annette

  • Boiling Point

    ★★½

  • Murder by the Coast

    ★★½

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Cruella

  • Below Zero

    ★★½

  • Las puertas del paraíso

  • Vampus Horror Tales

  • A Dance for the End of the World

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

  • Riot Police

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★½

  • Eso que tú me das

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • An Optical Illusion - Interval

    ★★★½

  • Rifkin's Festival

    ★★★½

  • The Paramedic

    ½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • Beginning

  • The Art of Return

    ★★½

  • The Human Voice

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Host

    ★★★

  • Don't Listen

    ★★★

  • Summer of 85

    ★★★★

  • La maldición del guapo

  • Now that there is time

  • The Occupant

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★½

  • Gunda

    ★★½

  • Schoolgirls

    ★★★½

  • El Palmar de Troya

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★½

  • The Year of the Discovery

    ★★★★½

  • The Mole Agent

    ★★★★

  • 32 Malasana Street

    ½

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • The Grudge

    ★★

  • Eroski/Paraíso

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Video Blues

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★