Sort by
  • Nuovo Olimpo

    ★★½

  • The Kitchen

    ★★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • Celluloid Underground

  • Love Is in the Air

    ★½

  • Swan Song

    ★★★½

  • The End We Start From

    ★★½

  • Unicorns

    ★★★★

  • Hit Man

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Choose Love

    ½

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

  • Ferrari

    ★★½

  • The Bikeriders

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Scala!!!

    ★★★

  • Red Island

    ★½

  • Cobweb

    ★★½

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • The Mother of All Lies

  • No Love Lost

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Légua

    ★★

  • The Buriti Flower

    ★★★

  • Club Zero

    ★★★½

  • Lost Country

    ★★½

  • Omen

    ★★★★

  • Man in Black

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

  • Project Silence

    ★½

  • Sleep

    ★★★

  • If Only I Could Hibernate

    ★★★★

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

    ★★★★

  • Only the River Flows

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • The New Boy

    ★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★½

  • The Feeling That the Time for Doing Something Has Passed

    ★★★

  • The Sweet East

    ★★★★

  • A Prince

    ★★

  • Youth (Spring)

    ★★★★

  • Godard by Godard

    ★★★½

  • Homecoming

    ★★★

  • The Goldman Case

    ★★★★

  • Àma Gloria

    ★★★½

  • Occupied City

    ★★★

  • Jeanne du Barry

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Taste of Mango

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★★

  • Eileen

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • A Christmas to Treasure

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★