Dylan has logged 24 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Drive

Drive

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Drop Dead Gorgeous

Drop Dead Gorgeous

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Green Street Hooligans: Underground

Green Street Hooligans: Underground

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Heavy Metal

Heavy Metal

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
31

31

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Red Skies

Red Skies

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Haunted World of El Superbeasto

The Haunted World of El Superbeasto

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Sugar & Spice

Sugar & Spice

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Heavy Metal

Heavy Metal

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Tales from the Hood

Tales from the Hood

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Claw

Claw

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Wild Blue Yonder

The Wild Blue Yonder

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Deadman Apocalypse

Deadman Apocalypse

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Brothers of the Head

Brothers of the Head

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
It's All Gone Pete Tong

It's All Gone Pete Tong

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Vampire Virus

Vampire Virus

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Deed of Death

Deed of Death

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Beyond Therapy

Beyond Therapy

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
I Witness

I Witness

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry