Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • A Day to Die

    ★★

  • Gasoline Alley

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Pursuit

    ★★

  • Fistful of Vengeance

    ★★★½

  • Blacklight

    ★★½

  • Home Team

    ★★½

  • WarHunt

    ★★★

  • Shattered

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★★

  • American Siege

    ★½

  • The Gardener

    ★★

  • Fortress

    ★★

  • Deadlock

    ★★

  • Castle Falls

    ★★★

  • Last Looks

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Never Back Down: Revolt

    ★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Dangerous

    ★★★

  • One Shot

    ★★★★

  • Hell Hath No Fury

    ★★★½

  • Apex

    ½

  • Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Survive the Game

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★½

  • The Gateway

    ★★½

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Crime Story

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Indemnity

    ★★★

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Last Mercenary

    ★★★★

  • Masquerade

    ★★½

  • Raging Fire

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Escape from Mogadishu

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Till Death

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Rogue Hostage

    ★★½

  • See for Me

    ★★★

  • The Misfits

    ★★½

  • Endangered Species

    ★½