• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • To Fitness and Beyond

  • Unparalleled Parking

  • Soul of the City

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • Dory Finding

  • Dancing with the Cars

  • Cookie Num Num

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • A Day in the Life of the Dead

  • WandaVision

    ★★★★

  • Simon Talbot: Danish Invasion

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Soul

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Jonatan Spang: Typical

  • Tenet

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Last Moments

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • My Little China Girl

    ★★★

  • Thomas Warberg: Perfektion, overskud og andre lorteord

  • Klovn the Final

    ★★★½

  • Lance

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Lars Hjortshøj: Plan B

  • Into the Darkness

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Lasse Rimmer - Færre end 3

  • The Irishman: In Conversation

  • Martin Nørgaard: Hygge

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Addams Family

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Natasha Brock - Psyclus

  • My Mother

    ★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Something to Remember

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • The Crystal Calls - Making The Dark Crystal: Age of Resistance

    ★★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★

  • Float

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ½

  • Dragon Quest: Your Story

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Mark Le Fêvre - BØVL

  • Forsvindingsnummeret - Matti Breschel

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • The Last Czars

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Simon Talbot: Make Denmark Great Again

  • Ruben Søltoft: Ting Fra Min Mund

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★½

  • The Van

    ★★★